Omladinsko bajramsko druženje u Srebreniku

Drugog dana Bajrama (5.6.2019.), u prostorijama MIZ Srebrenik je upriličeno omladinsko bajramsko druženje uz baklavu, učenje ilahija i zajedničko klanjanje akšam-namaza.
Nakon prijedloga i sugestija mladih, dogovorene su aktivnosti Mreze mladih MIZ Srebrenik za ljeto 2019.

Check Also

Održano Prvo takmičenje polaznika programa “Škola Kur’ana” na području Muftiluka tuzlanskog

U subotu, 20. juna 2026. godine, održano je Prvo takmičenje polaznika edukativnog programa “Škola Kur’ana” …