Bajramski turnir u stolnom tenisu za mlade

Dana 12.8.2019., u organizaciji Mreže mladih MIZ Srebrenik, u sportskoj sali Druge osnovne škole Srebrenik, upriličen je bajramski turnir u stolnom tenisu za mlade.
U veoma jakoj i kvalitetnoj konkurenciji, prvo mjesto je zauzeo Ćosić Almedin, drugo Husičić Mirza, a treće Mujkić Dženan.
Svi učesnici su dobili majice Mreže mladih Srebrenik, a za prva tri mjesta obezbijeđene su prigodne nagrade.
Nagrade je u ime MIZ-e Srebrenik uručio Emir-ef. Brašnjić, koordinator Mreže mladih Srebrenik.

Check Also

Održano Prvo takmičenje polaznika programa “Škola Kur’ana” na području Muftiluka tuzlanskog

U subotu, 20. juna 2026. godine, održano je Prvo takmičenje polaznika edukativnog programa “Škola Kur’ana” …